Najlepsze przewijaki dla noworodków

Jaka jest budowa przewijaka?
Przewijaki sa to nakładki, które montuje się u szczytu łóżeczka. Środek jest usztywniony, ale i miękki. Dzięki temu dziecko ma komfort leżenia. Tkanina, którą jest powleczony jest najczęściej kolorowa, w ciekawe wzorki, które na pewno przyciągną uwagę niemowlaka. Materiał ten jest także odporny na zniszczenia i łatwy do pielęgnacji i czyszczenia. Wystarczy parę kropel wody. Boki są wyższe i wyprofilowane, tak aby uniemożliwić dziecku wypadnięcie podczas pielęgnacji.

Jaki jest najwygodniejszy model przewijaka?


Przewijaki kupuje się najczęściej w komplecie z łóżeczkiem. Najwygodniejszym rodzajem jest przewijak na łóżeczko z blokadą. Dzięki niej przewijak nie przesuwa się, ale tez nie krępuje ruchu rodziców w trakcie czynności pielęgnacyjnych. Świetnie też komponuje się z meblami, nie powodując żadnych zniszczeń czy zarysowań. Jest płaski i dzięki temu łatwo go schować i wyciągać tylko do przewijania.
Przewijak na łóżeczko z blokadą to komfort i dla dziecka i dla rodziców.

Gdzie najlepiej kupić przewijak i jakie są ceny?


Największy wybór przewijaków jest w internecie. Ceny wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. na wyborze nie należy oszczędzać, ponieważ przewijak będzie towarzyszył maluchowi i rodzicom przez dłuższy okres czasu. Należy wybrać taki model, który pozwoli na pielęgnacje dziecka bezpieczną, ale też wygodną dla opiekunów i ich kręgosłupów.

Bliższe informacje na tej stronie